D38999/20WH53SA
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20WH53SA
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: D38999/20WH53SA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20WH53SA
Številka dela D38999/20WH53SA Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1508 pcs Podatkovni list D38999/20WH53SA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL H
Shell Size - Vstavi 23-53 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Pakiranje Bulk Druga imena DD38999/20WH53SA
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 53 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena 7.5A Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)