D38999/20WJ61SC
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20WJ61SC
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: D38999/20WJ61SC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20WJ61SC
Številka dela D38999/20WJ61SC Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4821 pcs Podatkovni list D38999/20WJ61SC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL J
Shell Size - Vstavi 25-61 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Pakiranje Bulk Druga imena DD38999/20WJ61SC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 61 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 7.5A
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Olive Drab
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/20WJ61SBL
D38999/20WJ61SBL
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT
Na zalogi: 2737 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/20WJ61SCL
D38999/20WJ61SCL
Na zalogi: 2664 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/20WJ61SB-LC
D38999/20WJ61SB-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Prenesi: D38999/20WJ61SB-LC.pdf
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
D38999/20WJ61SB
D38999/20WJ61SB
Opis: CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP
Prenesi: D38999/20WJ61SB.pdf
D38999/20WJ61SC-LC
D38999/20WJ61SC-LC
Prenesi: D38999/20WJ61SC-LC.pdf
D38999/20WJ61SC-LC
D38999/20WJ61SC-LC
D38999/20WJ61SC
D38999/20WJ61SC
D38999/20WJ61SC-LC
D38999/20WJ61SC-LC
D38999/20WJ61SC
D38999/20WJ61SC
Opis: CONN RCPT 61POS WALL MNT W/SCKT
Prenesi: D38999/20WJ61SC.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika