D38999/26FJ24PN
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26FJ24PN
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: D38999/26FJ24PN.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26FJ24PN
Številka dela D38999/26FJ24PN Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1922 pcs Podatkovni list D38999/26FJ24PN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL J
Shell Size - Vstavi 25-24 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Pakiranje Bulk Druga imena DD38999/26FJ24PN
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 24 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena 13A, 23A Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating -
Podobni izdelki
D38999/26FJ24PNL
D38999/26FJ24PNL
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN PLUG HSG MALE 24POS INLINE
Na zalogi: 1884 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/26FJ24PE
D38999/26FJ24PE
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 985 pcs
Prenesi: D38999/26FJ24PE.pdf
RFQ
D38999/26FJ24PN-LC
D38999/26FJ24PN-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Na zalogi: 1850 pcs
Prenesi: D38999/26FJ24PN-LC.pdf
D38999/26FJ24PN
D38999/26FJ24PN
Prenesi:
D38999/26FJ24PE-LC
D38999/26FJ24PE-LC
Na zalogi: 893 pcs
Prenesi: D38999/26FJ24PE-LC.pdf
Opis: MILDTL 38999 III PLUG
Na zalogi: 626 pcs
Prenesi: D38999/26FJ24PE.pdf
D38999/26FJ24PN
D38999/26FJ24PN
Na zalogi: 975 pcs
Prenesi: D38999/26FJ24PN.pdf
D38999/26FJ24PN-LC
D38999/26FJ24PN-LC
D38999/26FJ24PN-LC
D38999/26FJ24PN-LC
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 24POS INLINE
Na zalogi: 981 pcs
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika