D38999/26MF11HA
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26MF11HA
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: D38999/26MF11HA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26MF11HA
Številka dela D38999/26MF11HA Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2087 pcs Podatkovni list D38999/26MF11HA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL F
Shell Size - Vstavi 19-11 Shell material Composite
Shell Finish Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Pakiranje Bulk Druga imena DD38999/26MF11HA
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 11 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena 13A Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26MF11HB
D38999/26MF11HB
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: MILDTL 38999 III PLUG
Na zalogi: 1647 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/26MF11HA
D38999/26MF11HA
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP