DL60R18-14P9-6106
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DL60R18-14P9-6106
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT MALE 14POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: DL60R18-14P9-6106.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije DL60R18-14P9-6106
Številka dela DL60R18-14P9-6106 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT MALE 14POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4142 pcs Podatkovni list DL60R18-14P9-6106.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 18-14 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-83723 Series III, DL
Pakiranje Bulk Druga imena DDL60R18-14P9-6106
Usmerjenost 9 delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 14 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 14 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 13A