DL60R20-25SN-6117-LC
pregled izdelka
Številka dela: DL60R20-25SN-6117-LC
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 25POS PNL MT
Podatkovni listi: DL60R20-25SN-6117-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije DL60R20-25SN-6117-LC
Številka dela DL60R20-25SN-6117-LC Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT HSG FMALE 25POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4680 pcs Podatkovni list DL60R20-25SN-6117-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 20-25
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium
Serija MIL-DTL-83723 Series III, DL Pakiranje Bulk
Druga imena DDL60R20-25SN-6117-LC Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 25
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Olive Drab
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 25 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -