DL60R22-19P9-6117
pregled izdelka
Številka dela: DL60R22-19P9-6117
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: DL60R22-19P9-6117.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije DL60R22-19P9-6117
Številka dela DL60R22-19P9-6117 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4334 pcs Podatkovni list DL60R22-19P9-6117.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 22-19 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-83723 Series III, DL
Pakiranje Bulk Druga imena DDL60R22-19P9-6117
Usmerjenost 9 delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 19 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 7.5A
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Olive Drab
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DL60R22-19PN-6106-LC
DL60R22-19PN-6106-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
Na zalogi: 4222 pcs
Prenesi: DL60R22-19PN-6106-LC.pdf
RFQ
DL60R22-19PN-6117
DL60R22-19PN-6117
Opis: CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 5159 pcs
Prenesi: DL60R22-19PN-6117.pdf
RFQ
DL60R22-19P9-6117-LC
DL60R22-19P9-6117-LC