DL60R22-55S8-6117
pregled izdelka
Številka dela: DL60R22-55S8-6117
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: DL60R22-55S8-6117.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije DL60R22-55S8-6117
Številka dela DL60R22-55S8-6117 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5813 pcs Podatkovni list DL60R22-55S8-6117.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 22-55 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-83723 Series III, DL
Pakiranje Bulk Druga imena DDL60R22-55S8-6117
Usmerjenost 8 delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 55 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 7.5A