DL60R24-61P6-6106
pregled izdelka
Številka dela: DL60R24-61P6-6106
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: DL60R24-61P6-6106.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DL60R24-61P6-6106
Številka dela DL60R24-61P6-6106 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1281 pcs Podatkovni list DL60R24-61P6-6106.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 24-61 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-83723 Series III, DL
Pakiranje Bulk Druga imena DDL60R24-61P6-6106
Usmerjenost 6 delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 61 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena 7.5A Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)