DL64R22-32PN-6117
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DL64R22-32PN-6117
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: DL64R22-32PN-6117.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije DL64R22-32PN-6117
Številka dela DL64R22-32PN-6117 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5045 pcs Podatkovni list DL64R22-32PN-6117.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 22-32 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-83723 Series III, DL
Pakiranje Bulk Druga imena DDL64R22-32PN-6117
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 32 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 7.5A, 23A