DL66R14-15P7-6106
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DL66R14-15P7-6106
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG MALE 15POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: DL66R14-15P7-6106.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije DL66R14-15P7-6106
Številka dela DL66R14-15P7-6106 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG MALE 15POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4657 pcs Podatkovni list DL66R14-15P7-6106.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 14-15 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-83723 Series III, DL
Pakiranje Bulk Druga imena DDL66R14-15P7-6106
Usmerjenost 7 delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 15 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 15 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 7.5A