DL66R20-28S6-6117
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DL66R20-28S6-6117
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 28POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: DL66R20-28S6-6117.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije DL66R20-28S6-6117
Številka dela DL66R20-28S6-6117 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG FMALE 28POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5372 pcs Podatkovni list DL66R20-28S6-6117.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 20-28 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-83723 Series III, DL
Pakiranje Bulk Druga imena DDL66R20-28S6-6117
Usmerjenost 6 delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 28 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 28 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 7.5A, 23A