DL66R22-55P9-6116
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DL66R22-55P9-6116
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: DL66R22-55P9-6116.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije DL66R22-55P9-6116
Številka dela DL66R22-55P9-6116 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4925 pcs Podatkovni list DL66R22-55P9-6116.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 22-55 Shell material Aluminum
Shell Finish Black Anodized Serija MIL-DTL-83723 Series III, DL
Pakiranje Bulk Druga imena DDL66R22-55P9-6116
Usmerjenost 9 delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 55 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 7.5A