DL68G18-31P9-6106
pregled izdelka
Številka dela: DL68G18-31P9-6106
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG MALE 31POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: DL68G18-31P9-6106.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije DL68G18-31P9-6106
Številka dela DL68G18-31P9-6106 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG MALE 31POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4472 pcs Podatkovni list DL68G18-31P9-6106.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 18-31 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-83723 Series III, DL
Pakiranje Bulk Druga imena DDL68G18-31P9-6106
Usmerjenost 9 delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 31 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 31 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 7.5A