DPC-3T20CS1X
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
DPC-3T20CS1X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DPC-3T20CS1X
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY CONTACTOR 3PST 20A 120V
Podatkovni listi: DPC-3T20CS1X.pdf
Status RoHs Se ne uporablja / skladno z RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DPC-3T20CS1X
Številka dela DPC-3T20CS1X Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY CONTACTOR 3PST 20A 120V Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / skladno z RoHS
Količina na voljo 2397 pcs Podatkovni list DPC-3T20CS1X.pdf
Vklopite napetost (maks.) 88 VAC Izklop napetosti (min) 20 VAC
Sklop zaključka Screw Terminal, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Preklopna napetost 600VAC - Max
Serija DPC Pakiranje Bulk
Druga imena 2-1672328-5
DPC-3T20CS1X-ND
PB1827
delovna temperatura -40°C ~ 65°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti Test Button Ocena stika (trenutna) 20A
Kontaktni material Silver Cadmium Oxide (AgCdO) Kontaktni obrazec 3PST-NO (DM) (3 Form X)
Napetost tuljave 120VAC Odpornost na kolut 147 Ohms