DRD10CRA
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DRD10CRA
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka SW ROTARY DIP BCD COMP 0.4VA 20V
Podatkovni listi: DRD10CRA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije DRD10CRA
Številka dela DRD10CRA Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis SW ROTARY DIP BCD COMP 0.4VA 20V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4899 pcs Podatkovni list DRD10CRA.pdf
Pralni No Voltage Rating 20VAC/DC
Sklop zaključka PC Pin Serija DRD
Višina tona 0.100" (2.54mm), Full Pakiranje Tube
Druga imena 1437584-8 delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Število pozicij 10 Tip montaže Through Hole, Right Angle
Mehansko življenje 10,000 Steps Dolžina 0.393" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina nad ploščo 0.413" (10.50mm)