DTS20F17-26PA
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DTS20F17-26PA
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: DTS20F17-26PA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DTS20F17-26PA
Številka dela DTS20F17-26PA Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2526 pcs Podatkovni list DTS20F17-26PA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 17-26 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Pakiranje Bulk Druga imena DDTS20F17-26PA
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 26 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 7.5A
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DTS20F17-26PA [V001]
DTS20F17-26PA [V001]
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: RECP ASSY
Na zalogi: 2471 pcs
Prenesi: DTS20F17-26PA [V001].pdf
RFQ
DTS20F17-26JN
DTS20F17-26JN
Opis: CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 2201 pcs
Prenesi: DTS20F17-26JN.pdf
RFQ
DTS20F17-26PA [V003]
DTS20F17-26PA [V003]
Opis: RECP ASSY
Prenesi: DTS20F17-26PA [V003].pdf
DTS20F17-26JE
DTS20F17-26JE
Prenesi: DTS20F17-26JE.pdf
DTS20F17-26JE [V001]
DTS20F17-26JE [V001]
Prenesi: DTS20F17-26JE [V001].pdf
DTS20F17-26JD [V001]
DTS20F17-26JD [V001]
Prenesi: DTS20F17-26JD [V001].pdf
DTS20F17-26JD
DTS20F17-26JD
Prenesi: DTS20F17-26JD.pdf
DTS20F17-26PA-6149
DTS20F17-26PA-6149
Prenesi: DTS20F17-26PA-6149.pdf
DTS20F17-26JN [V001]
DTS20F17-26JN [V001]
Prenesi: DTS20F17-26JN [V001].pdf
DTS20F17-26PA [V004]
DTS20F17-26PA [V004]
Prenesi: DTS20F17-26PA [V004].pdf
DTS20F17-26PA-6149 [V001]
DTS20F17-26PA-6149 [V001]
Prenesi: DTS20F17-26PA-6149 [V001].pdf
DTS20F17-26PA [V0A1]
DTS20F17-26PA [V0A1]
Prenesi: DTS20F17-26PA [V0A1].pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika