DTS20F23-53BA
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DTS20F23-53BA
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 53POS PNL MT
Podatkovni listi: DTS20F23-53BA.pdf
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DTS20F23-53BA
Številka dela DTS20F23-53BA Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT HSG FMALE 53POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2896 pcs Podatkovni list DTS20F23-53BA.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 23-53
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS Pakiranje Bulk
Druga imena DDTS20F23-53BA Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 53
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Plastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 53 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount