DTS20W25-24PN
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DTS20W25-24PN
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: DTS20W25-24PN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS20W25-24PN
Številka dela DTS20W25-24PN Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1885 pcs Podatkovni list DTS20W25-24PN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-24 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Pakiranje Bulk Druga imena DDTS20W25-24PN
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 24 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 13A, 23A
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Olive Drab
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DTS20W25-24PN-LC
DTS20W25-24PN-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 24POS PNL MT
Na zalogi: 2616 pcs
Prenesi: DTS20W25-24PN-LC.pdf
RFQ
DTS20W25-24PEC021
DTS20W25-24PEC021
Opis: RECP ASSY
Na zalogi: 2145 pcs
Prenesi: DTS20W25-24PEC021.pdf
RFQ
DTS20W25-24PN3028
DTS20W25-24PN3028
Opis: DTS20W25-24PN-3028
Prenesi: DTS20W25-24PN3028.pdf
DTS20W25-24PE-6149 [V001]
DTS20W25-24PE-6149 [V001]
Opis: RECP ASSY
Prenesi: DTS20W25-24PE-6149 [V001].pdf
DTS20W25-24PE [V001]
DTS20W25-24PE [V001]
Prenesi: DTS20W25-24PE [V001].pdf
DTS20W25-24PE-6149
DTS20W25-24PE-6149
Opis: SQUARE FLANGE RECEPTACLE
Prenesi: DTS20W25-24PE-6149.pdf
DTS20W25-24PN [V001]
DTS20W25-24PN [V001]
Prenesi: DTS20W25-24PN [V001].pdf
DTS20W25-24PE-LC
DTS20W25-24PE-LC
Prenesi: DTS20W25-24PE-LC.pdf
DTS20W25-24PN-6149 [V001]
DTS20W25-24PN-6149 [V001]
Prenesi: DTS20W25-24PN-6149 [V001].pdf
DTS20W25-24PN-6149
DTS20W25-24PN-6149
Opis: SQUARE FLANGE RECEPTACLE
Prenesi: DTS20W25-24PN-6149.pdf
Opis: DTS20W25-24PE-3028
Prenesi: DTS20W25-24PE3028.pdf
DTS20W25-24PNC021
DTS20W25-24PNC021
Prenesi: DTS20W25-24PNC021.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika