DTS20W25-24SA-LC
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DTS20W25-24SA-LC
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT
Podatkovni listi: DTS20W25-24SA-LC.pdf
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DTS20W25-24SA-LC
Številka dela DTS20W25-24SA-LC Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2653 pcs Podatkovni list DTS20W25-24SA-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 25-24
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Chromate over Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS Pakiranje Bulk
Druga imena DDTS20W25-24SA-LC Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 24
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Plastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 24 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount