DTS24F15-15SC
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DTS24F15-15SC
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: DTS24F15-15SC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DTS24F15-15SC
Številka dela DTS24F15-15SC Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1514 pcs Podatkovni list DTS24F15-15SC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 15-15 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Pakiranje Bulk Druga imena DDTS24F15-15SC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 15 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 15 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 7.5A, 13A
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DTS24F15-15SB-6149 [V001]
DTS24F15-15SB-6149 [V001]
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: RECP ASSY
Na zalogi: 2773 pcs
Prenesi: DTS24F15-15SB-6149 [V001].pdf
RFQ
DTS24F15-15SC-LC
DTS24F15-15SC-LC
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 15POS PNL MT