DTS26F17-26PA-LC
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DTS26F17-26PA-LC
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE
Podatkovni listi: DTS26F17-26PA-LC.pdf
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DTS26F17-26PA-LC
Številka dela DTS26F17-26PA-LC Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3022 pcs Podatkovni list DTS26F17-26PA-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 17-26
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS Pakiranje Bulk
Druga imena DDTS26F17-26PA-LC Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 26
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Plastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Electroless Nickel Premer spojne gredi 1.410" (35.81mm)