DTS26F19-11SC
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DTS26F19-11SC
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: DTS26F19-11SC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije DTS26F19-11SC
Številka dela DTS26F19-11SC Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5442 pcs Podatkovni list DTS26F19-11SC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 19-11 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Pakiranje Bulk Druga imena DDTS26F19-11SC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 11 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 13A
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DTS26F19-11SC3028
DTS26F19-11SC3028
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: DTS26F19-11SC-3028
Na zalogi: 2326 pcs
Prenesi: DTS26F19-11SC3028.pdf
RFQ
DTS26F19-11SCC021
DTS26F19-11SCC021
Opis: PLUG ASSY
Na zalogi: 2267 pcs
Prenesi: DTS26F19-11SCC021.pdf
RFQ
DTS26F19-11SA
DTS26F19-11SA
Opis: CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP
Prenesi: DTS26F19-11SA.pdf
DTS26F19-11SC-LC
DTS26F19-11SC-LC
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN HSG PLUG STRGHT 11POS SKT