DTS26F21-41SC
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DTS26F21-41SC
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: DTS26F21-41SC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS26F21-41SC
Številka dela DTS26F21-41SC Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1180 pcs Podatkovni list DTS26F21-41SC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-41 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Pakiranje Bulk Druga imena DDTS26F21-41SC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 41 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 7.5A