EDSP10SGLNNTR04
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EDSP10SGLNNTR04
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka E STACK PIANO 10P G LONG T&R PD
Podatkovni listi: EDSP10SGLNNTR04.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
700 pcs
1400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EDSP10SGLNNTR04
Številka dela EDSP10SGLNNTR04 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis E STACK PIANO 10P G LONG T&R PD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 48418 pcs Podatkovni list EDSP10SGLNNTR04.pdf
Pralni No Voltage Rating 24VDC
Sklop zaključka Gull Wing Serija EDSP
Višina tona 0.100" (2.54mm), Full Pakiranje Tape & Reel (TR)
Druga imena 3-2319764-5
delovna temperatura -20°C ~ 85°C
Število pozicij 10 Tip montaže Surface Mount, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 2,000 Cycles
Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks Dolžina 0.996" (25.30mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.197" (5.00mm)
Lastnosti - Električno življenje 2,000 Cycles
natančen opis Dip Switch SPST 10 Position Surface Mount, Right Angle Piano Actuator 25mA 24VDC Trenutna ocena 25mA