EG9320-000
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EG9320-000
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka 11521508
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EG9320-000
Številka dela EG9320-000 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis 11521508 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2197856 pcs Podatkovni list
Tip Wire Marker, Push On Velikost 0.18" L (4.5mm)
Serija Z Pakiranje 1000 per Box
delovna temperatura -45°C ~ 70°C Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Legenda 8
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Wire Marker, Push On 0.18" L (4.5mm) Green Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Barva Green Premer kabla 0.079" ~ 0.126" (2.00mm ~ 3.20mm)