EP-101635-2.5-9
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EP-101635-2.5-9
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka LABEL 4X2.5" THERMAL TRANS WHITE
Podatkovni listi: 1.EP-101635-2.5-9.pdf2.EP-101635-2.5-9.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EP-101635-2.5-9
Številka dela EP-101635-2.5-9 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis LABEL 4X2.5" THERMAL TRANS WHITE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 353672 pcs Podatkovni list 1.EP-101635-2.5-9.pdf2.EP-101635-2.5-9.pdf
Serija EP Pakiranje 2500 per Roll
Druga imena A77099-000 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material Paper Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta nalepke Die-Cut
Velikost oznake 4.00" x 2.50" (101.6mm x 63.5mm) Za uporabo s / sorodnimi izdelki Thermal Transfer Printer