FST-21.25B-12
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FST-21.25B-12
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CABLE FLXSTRP 12POS 2.54MM 1.25"
Podatkovni listi: FST-21.25B-12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FST-21.25B-12
Številka dela FST-21.25B-12 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CABLE FLXSTRP 12POS 2.54MM 1.25" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 53875 pcs Podatkovni list FST-21.25B-12.pdf
Sklop zaključka Completely Exposed Wires on Both Sides, Right Angle Serija -
Višina tona 0.100" (2.54mm) Druga imena 7-1437184-4
Število vodnikov 12 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks Length - Exposed Ends 0.125" (3.18mm)
Dolžina 1.250" (31.75mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 12 Position Flexstrip Cable 0.100" (2.54mm) 1.250" (31.75mm) Vrsta kabla Flexstrip