HD34-24-35SN-059
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HD34-24-35SN-059
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 35POS PNL MT
Podatkovni listi: 1.HD34-24-35SN-059.pdf2.HD34-24-35SN-059.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HD34-24-35SN-059
Številka dela HD34-24-35SN-059 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT HSG FMALE 35POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3626 pcs Podatkovni list 1.HD34-24-35SN-059.pdf2.HD34-24-35SN-059.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 24-35
Shell material Aluminum Shell Finish -
Serija HD30 Pakiranje Bulk
Druga imena 1734-1792
HD34-24-35SN-059-ND
Usmerjenost Keyed
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 35
Opomba Contacts Not Included; Jam Nut Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Polyetherimide (PEI) Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Backshell, Cable Clamp Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 35 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Backshell, Cable Clamp Material spenjanja oreškov, plating -