HD36-24-14SN
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
HD36-24-14SN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HD36-24-14SN
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 14POS INLINE
Podatkovni listi: 1.HD36-24-14SN.pdf2.HD36-24-14SN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HD36-24-14SN
Številka dela HD36-24-14SN Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLG HSG FMALE 14POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10193 pcs Podatkovni list 1.HD36-24-14SN.pdf2.HD36-24-14SN.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 24-14
Shell material Aluminum Shell Finish -
Serija HD30 Pakiranje Bulk
Druga imena 1734-1253 Usmerjenost Keyed
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 14
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Polyetherimide (PEI)
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 14 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Premer spojne gredi 1.942" (49.32mm)