KAS500B1/4
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KAS500B1/4
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka KNOB FLUTED W/SKIRT 0.250" METAL
Podatkovni listi: KAS500B1/4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KAS500B1/4
Številka dela KAS500B1/4 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis KNOB FLUTED W/SKIRT 0.250" METAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10360 pcs Podatkovni list KAS500B1/4.pdf
Tip Fluted Style Cylindrical with Skirt
Velikost gredi 0.250" (6.35mm) Serija KAS
Druga imena 2-1437621-9 Material Metal
Kazalnik Line on Side Višina 0.630" (16.00mm)
Lastnosti 6-32 Set Screw (2) Premer 0.500" (12.70mm), 0.740" (18.80mm) Skirt
Barva Black
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
KAS4-9
KAS4-9
Proizvajalci: TDK-Lambda Americas, Inc.
Opis: AC/DC CONVERTER 9V 4W
Na zalogi: 4847 pcs
Prenesi: KAS4-9.pdf
RFQ
KAS4-3P3
KAS4-3P3
Opis: AC/DC CONVERTER 3.3V 4W
Na zalogi: 4669 pcs
Prenesi: KAS4-3P3.pdf
RFQ
KAS4-12
KAS4-12
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 4W
Prenesi: KAS4-12.pdf
KAS500A1/8
KAS500A1/8
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: KNOB FLUTED W/SKIRT 0.126" METAL
Prenesi: KAS500A1/8.pdf
KAS4-8
KAS4-8
Opis: AC/DC CONVERTER 8V 4W
Prenesi: KAS4-8.pdf
KAS500B1/8
KAS500B1/8
Prenesi: KAS500B1/8.pdf
KAS4-24
KAS4-24
Opis: AC/DC CONVERTER 24V 4W
Prenesi: KAS4-24.pdf
KAS500A1/4
KAS500A1/4
Opis: KNOB FLUTED W/SKIRT 0.250" METAL
Prenesi: KAS500A1/4.pdf
KAS700A1/4
KAS700A1/4
Prenesi: KAS700A1/4.pdf
KAS4-5
KAS4-5
Opis: AC/DC CONVERTER 5V 4W
Prenesi: KAS4-5.pdf
KAS4-14
KAS4-14
Opis: AC/DC CONVERTER 14V 4W
Prenesi: KAS4-14.pdf
KAS4-15
KAS4-15
Opis: AC/DC CONVERTER 15V 4W
Prenesi: KAS4-15.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika