KHU-17D12-24
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
KHU-17D12-24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KHU-17D12-24
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 24V
Podatkovni listi: KHU-17D12-24.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KHU-17D12-24
Številka dela KHU-17D12-24 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 3479 pcs Podatkovni list KHU-17D12-24.pdf
Vklopite napetost (maks.) 18 VDC Izklop napetosti (min) -
Sklop zaključka Plug In Preklopna napetost 240VAC - Max
Serija KHU Čas izdaje 6ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 4-1393123-8
KHU17D12-24
KHU17D12-24-ND
KHU17D1224
Q1502008
delovna temperatura -45°C ~ 70°C
Čas delovanja 13ms Tip montaže Socketable
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Lastnosti Insulation - Class B
natančen opis General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 24VDC Coil Socketable Ocena stika (trenutna) 5A
Kontaktni material Silver Cadmium Oxide (AgCdO) Kontaktni obrazec 4PDT (4 Form C)
Napetost tuljave 24VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 690 Ohms Moč tuljave 850 mW
Tok tekočine 37.5mA