KUEP-3D15-24
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
KUEP-3D15-24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KUEP-3D15-24
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V
Podatkovni listi: KUEP-3D15-24.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KUEP-3D15-24
Številka dela KUEP-3D15-24 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 4858 pcs Podatkovni list KUEP-3D15-24.pdf
Vklopite napetost (maks.) 18 VDC Izklop napetosti (min) -
Sklop zaključka Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Preklopna napetost 150VDC - Max
Serija KUEP Čas izdaje 10ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 1393114-1
KUEP3D1524
PB466
delovna temperatura -45°C ~ 70°C
Čas delovanja 15ms Tip montaže Socketable
Lastnosti Insulation - Class B natančen opis General Purpose Relay SPST-NO (DM) (1 Form X) 24VDC Coil Socketable
Ocena stika (trenutna) 10A Kontaktni material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Kontaktni obrazec SPST-NO (DM) (1 Form X) Napetost tuljave 24VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 472 Ohms
Moč tuljave 1.25 W Tok tekočine 51.0mA