KUP-11D55-110
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
KUP-11D55-110 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KUP-11D55-110
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 110V
Podatkovni listi: KUP-11D55-110.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije KUP-11D55-110
Številka dela KUP-11D55-110 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 110V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 5742 pcs Podatkovni list KUP-11D55-110.pdf
Vklopite napetost (maks.) 82.5 VDC Izklop napetosti (min) -
Sklop zaključka Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Preklopna napetost 240VAC - Max
Serija KUP Čas izdaje 10ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 5-1393117-5
5-1393117-5-ND
KUP-11D55-110-ND
PB1469
delovna temperatura -45°C ~ 70°C
Čas delovanja 15ms Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Lastnosti Insulation - Class B
natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 110VDC Coil Chassis Mount Ocena stika (trenutna) 10A
Kontaktni material Silver Cadmium Oxide (AgCdO) Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C)
Napetost tuljave 110VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 10 kOhms Moč tuljave 1.25 W
Tok tekočine 11.0mA