KUP-14A45-240
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
KUP-14A45-240 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KUP-14A45-240
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 240V
Podatkovni listi: KUP-14A45-240.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KUP-14A45-240
Številka dela KUP-14A45-240 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 240V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 3492 pcs Podatkovni list KUP-14A45-240.pdf
Vklopite napetost (maks.) 204 VAC Izklop napetosti (min) -
Sklop zaključka Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Preklopna napetost 240VAC - Max
Serija KUP Čas izdaje 10ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 9-1393117-6
KUP-14A45-240-ND
PB2280
delovna temperatura -45°C ~ 45°C
Čas delovanja 15ms Tip montaže Socketable
Lastnosti Incandescent Indicator, Test Button natančen opis General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 240VAC Coil Socketable
Ocena stika (trenutna) 10A Kontaktni material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Kontaktni obrazec 3PDT (3 Form C) Napetost tuljave 240VAC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 7.2 kOhms
Moč tuljave 2.9 VA Tok tekočine 12.0mA