MS3470L12-10SW
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3470L12-10SW
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.MS3470L12-10SW.pdf2.MS3470L12-10SW.pdf3.MS3470L12-10SW.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3470L12-10SW
Številka dela MS3470L12-10SW Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 12-10 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
Pakiranje Bulk Druga imena DMS3470L12-10SW
Usmerjenost W delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 10 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena 7.5A Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva - Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3470L12-10SW
MS3470L12-10SW
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 2586 pcs
Prenesi: MS3470L12-10SW.pdf
RFQ
MS3470L12-10S
MS3470L12-10S