MS3471L16-26SW-LC
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3471L16-26SW-LC
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 26POS INLINE
Podatkovni listi: 1.MS3471L16-26SW-LC.pdf2.MS3471L16-26SW-LC.pdf3.MS3471L16-26SW-LC.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3471L16-26SW-LC
Številka dela MS3471L16-26SW-LC Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT HSG FMALE 26POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 16-26
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-26482 G Series II, AFD Pakiranje Bulk
Druga imena DMS3471L16-26SW-LC Usmerjenost W
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 26
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Plastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)