MS3474L24-61SW
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3474L24-61SW
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.MS3474L24-61SW.pdf2.MS3474L24-61SW.pdf3.MS3474L24-61SW.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3474L24-61SW
Številka dela MS3474L24-61SW Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 24-61 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
Pakiranje Bulk Druga imena DMS3474L24-61SW
Usmerjenost W delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 61 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena 7.5A Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva - Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3474L24-61SX
MS3474L24-61SX
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1306 pcs
Prenesi: MS3474L24-61SX.pdf
RFQ
MS3474L24-61S
MS3474L24-61S
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Na zalogi: 882 pcs
Prenesi: MS3474L24-61S.pdf
RFQ
MS3474L24-61SWLC
MS3474L24-61SWLC
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT