MS3474W22-41AX
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3474W22-41AX
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT
Podatkovni listi: 1.MS3474W22-41AX.pdf2.MS3474W22-41AX.pdf3.MS3474W22-41AX.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3474W22-41AX
Številka dela MS3474W22-41AX Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 22-41
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Chromate over Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 G Series II, AFD Pakiranje Bulk
Druga imena DMS3474W22-41AX Usmerjenost X
delovna temperatura -55°C ~ 175°C Število pozicij 41
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Plastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount