MS3474W24-31SW
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3474W24-31SW
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 31POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.MS3474W24-31SW.pdf2.MS3474W24-31SW.pdf3.MS3474W24-31SW.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3474W24-31SW
Številka dela MS3474W24-31SW Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT FMALE 31POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 24-31 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
Pakiranje Bulk Druga imena DMS3474W24-31SW
Usmerjenost W delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 31 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 31 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena 13A Končna debelina - parjenje -