MS3475L22-55AX
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3475L22-55AX
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE
Podatkovni listi: 1.MS3475L22-55AX.pdf2.MS3475L22-55AX.pdf3.MS3475L22-55AX.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3475L22-55AX
Številka dela MS3475L22-55AX Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 22-55
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-26482 G Series II, AFD Pakiranje Bulk
Druga imena DMS3475L22-55AX Usmerjenost X
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 55
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Plastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Electroless Nickel Premer spojne gredi 1.656" (42.06mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Podobni izdelki
MS3475L22-55A
MS3475L22-55A
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE
Na zalogi: 2826 pcs
Prenesi: MS3475L22-55A.pdf
RFQ
MS3475L22-55B
MS3475L22-55B
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 55POS INLINE
Na zalogi: 2478 pcs
Prenesi: MS3475L22-55B.pdf
RFQ
MS3475L22-55AX
MS3475L22-55AX
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSG MALE 55POS INLINE
Prenesi: MS3475L22-55AX.pdf
MS3475L22-55AY
MS3475L22-55AY