MS3476L14-15AX
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3476L14-15AX
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 15POS INLINE
Podatkovni listi: 1.MS3476L14-15AX.pdf2.MS3476L14-15AX.pdf3.MS3476L14-15AX.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3476L14-15AX
Številka dela MS3476L14-15AX Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG HSNG MALE 15POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 14-15
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-26482 G Series II, AFD Pakiranje Bulk
Druga imena DMS3476L14-15AX Usmerjenost X
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 15
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Plastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 15 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Electroless Nickel Premer spojne gredi 1.183" (30.05mm)