MS3476W16-26SW
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3476W16-26SW
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.MS3476W16-26SW.pdf2.MS3476W16-26SW.pdf3.MS3476W16-26SW.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3476W16-26SW
Številka dela MS3476W16-26SW Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 16-26 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
Pakiranje Bulk Druga imena DMS3476W16-26SW
Usmerjenost W delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 26 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 26 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena 7.5A Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Female Sockets
Barva Olive Drab Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3476W16-26SZ
MS3476W16-26SZ
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1686 pcs
Prenesi: MS3476W16-26SZ.pdf
RFQ
MS3476W16-26S
MS3476W16-26S
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity