MSPM101CS104
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
MSPM101CS104 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSPM101CS104
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka SWITCH PUSH SPST-NO 0.1A 50V
Podatkovni listi: MSPM101CS104.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSPM101CS104
Številka dela MSPM101CS104 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis SWITCH PUSH SPST-NO 0.1A 50V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4411 pcs Podatkovni list MSPM101CS104.pdf
Voltage Rating - DC 50V Tip Standard
Sklop zaključka Solder Lug Funkcija stikala Off-Mom
Serija MSPM Mere izreza plošče Circular - 6.35mm Dia
Pakiranje Bulk Druga imena 1825539-4
delovna temperatura -10°C ~ 80°C Tip montaže Panel Mount, Rear
Mehansko življenje - Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Napetost osvetlitve (nominalno) - Vrsta osvetlitve, barva -
Lastnosti Audible Click Električno življenje 50,000 Cycles
natančen opis Pushbutton Switch SPST-NO Standard Panel Mount, Rear Trenutna ocena 100mA (DC)