MT221220
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
MT221220 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MT221220
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 220V
Podatkovni listi: MT221220.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MT221220
Številka dela MT221220 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 220V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5678 pcs Podatkovni list MT221220.pdf
Vklopite napetost (maks.) 165 VDC Izklop napetosti (min) 22 VDC
Sklop zaključka Plug In, 8 Pin (Octal) Preklopna napetost 400VAC - Max
Serija MT, SCHRACK Čas izdaje 10ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 5-1393090-4 delovna temperatura -40°C ~ 60°C
Čas delovanja 15ms Tip montaže Socketable
Lastnosti Test Button natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 220VDC Coil Socketable
Ocena stika (trenutna) 10A Kontaktni material Silver Nickel (AgNi)
Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C) Napetost tuljave 220VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 40 kOhms
Moč tuljave 1.2 W Tok tekočine 5.5mA