MT321220
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
MT321220 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MT321220
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 220V
Podatkovni listi: MT321220.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MT321220
Številka dela MT321220 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 220V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5562 pcs Podatkovni list MT321220.pdf
Vklopite napetost (maks.) 165 VDC Izklop napetosti (min) 22 VDC
Sklop zaključka Plug In, 11 Pin (Octal) Preklopna napetost 400VAC - Max
Serija MT, SCHRACK Čas izdaje 10ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 7-1393091-7
MT321220-ND
PB2988
delovna temperatura -40°C ~ 60°C
Čas delovanja 15ms Tip montaže Socketable
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 37 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Test Button
natančen opis General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 220VDC Coil Socketable Ocena stika (trenutna) 10A
Kontaktni material Silver Nickel (AgNi) Kontaktni obrazec 3PDT (3 Form C)
Napetost tuljave 220VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 40 kOhms Moč tuljave 1.2 W
Tok tekočine 5.5mA