MT323110
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
MT323110 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MT323110
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 110V
Podatkovni listi: MT323110.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MT323110
Številka dela MT323110 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 110V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4778 pcs Podatkovni list MT323110.pdf
Vklopite napetost (maks.) 82.5 VDC Izklop napetosti (min) 11.5 VDC
Sklop zaključka Plug In, 11 Pin (Octal) Preklopna napetost 400VAC - Max
Serija MT, SCHRACK Čas izdaje 10ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 8-1393091-9
8-1393091-9-ND
MT323110-ND
PB1489
delovna temperatura -40°C ~ 60°C
Čas delovanja 15ms Tip montaže Socketable
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 37 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Test Button
natančen opis General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 110VDC Coil Socketable Ocena stika (trenutna) 10A
Kontaktni material Silver Nickel (AgNi) Kontaktni obrazec 3PDT (3 Form C)
Napetost tuljave 110VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 10 kOhms Moč tuljave 1.2 W
Tok tekočine 11.0mA