PE014012
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
PE014012 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PE014012
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 12V
Podatkovni listi: PE014012.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PE014012
Številka dela PE014012 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33361 pcs Podatkovni list PE014012.pdf
Vklopite napetost (maks.) 9 VDC Izklop napetosti (min) 1.2 VDC
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 400VAC - Max
Serija PE, SCHRACK Čas izdaje 8ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Tube
Druga imena 1393219-6
PB354
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Čas delovanja 8ms Tip montaže Through Hole
Lastnosti Sealed - Flux Protection natančen opis General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 12VDC Coil Through Hole
Ocena stika (trenutna) 5A Kontaktni material Silver Nickel (AgNi)
Kontaktni obrazec SPDT (1 Form C) Napetost tuljave 12VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 685 Ohms
Moč tuljave 210 mW Tok tekočine 17.5mA