PT270R24
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
PT270R24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PT270R24
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPDT 12A 24V
Podatkovni listi: PT270R24.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PT270R24
Številka dela PT270R24 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 12A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12971 pcs Podatkovni list PT270R24.pdf
Vklopite napetost (maks.) 19.2 VAC Izklop napetosti (min) 7.2 VAC
Sklop zaključka Plug In, Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Preklopna napetost 400VAC - Max
Serija PT, SCHRACK Vrsta releja General Purpose
Pakiranje Bulk Druga imena 1415002-1
1415002-1-ND
PB1414
delovna temperatura -40°C ~ 70°C Tip montaže Socketable
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 45 Weeks
natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VAC Coil Socketable Ocena stika (trenutna) 12A
Kontaktni material Silver Nickel (AgNi) Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C)
Napetost tuljave 24VAC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 192 Ohms Moč tuljave 1 VA