PT570R24
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
PT570R24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PT570R24
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE 4PDT 6A 24V
Podatkovni listi: PT570R24.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PT570R24
Številka dela PT570R24 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE 4PDT 6A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13423 pcs Podatkovni list PT570R24.pdf
Vklopite napetost (maks.) 19.2 VAC Izklop napetosti (min) 7.2 VAC
Sklop zaključka Plug In, Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Preklopna napetost 240VAC - Max
Serija PT, SCHRACK Vrsta releja General Purpose
Pakiranje Bulk Druga imena 7-1415001-1
7-1415001-1-ND
PB1521
PT570R24-ND
delovna temperatura -40°C ~ 70°C Tip montaže Socketable
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
natančen opis General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 24VAC Coil Socketable Ocena stika (trenutna) 6A
Kontaktni material Silver Nickel (AgNi) Kontaktni obrazec 4PDT (4 Form C)
Napetost tuljave 24VAC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 192 Ohms Moč tuljave 1 VA